Zarabianie w internecie

Chcesz sobie dorobić w internecie w dosyć prosty sposób ? Poniżej przedstawię Tobie portal dzięki któremu udaję mi się co jakiś czas zdobyć nagrody (przeważnie wybieram doładowania telefonu ponieważ często ich potrzebuje ;p) Jest to strona w której naszym zadaniem jest wypełnianie ankiet które przychodzą od czasu do czasu na emaila i za których wypełnienie dostajemy punkty które możemy wymienić na nagrody. No więc nie przedłużając :

Link http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76209545


Moja ulubiona strona tego typu ze względu na częstotliwość pojawiania się ankiet oraz ich punktacje.Zdarza się że przychodzą ankiety za które możemy dostać nawet 2500 pkt !.Za 4000 pkt. możemy otrzymać doładowanie konta o wartości 20 zł.Po wybraniu doładowania nasze konto zostaję doładowane w przeciągu kilku sekund,wystarczy jedynie podać numer telefonu na którym ma zostać zrealizowane doładowanie. Są również inne nagrody do wyboru m.in. przelew na konto bankowe.Polecam  ! :)


Pamiętajcie żeby po rejestracji wypełnić swój profil w 100 % ,dzięki temu zwiększy się prawdopodobieństwo dostawania częściej ankiet !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz